Autor - Vojtěch Sedláček

Zástupci Shobu Academy bodovali na krajském přeboru i MČR

7.12.2022 09:55 | Ostatní sporty

Dne 13.11. proběhlo v Liberci 3. kolo Krajského přeboru v karate, kterého se zúčastnili i reprezentanti českolipské karatistické školy Shobu Academy. Pro všechny nasazené byla účast důležitá, jelikož si zde mohli říci o účast na Mistrovství České republiky.

SHOBU ACADEMY měla nabitý listopad

15.12.2021 16:41 | Ostatní sporty

Povelem „hajime“, který se v karate udává při zahájení souboje, otevíráme listopadovou přehlídku úspěchů studentů místní Shobu Academy. A začneme hned v Liberci, kde 14.11., na třetím kole Libereckého poháru talentů, potvrdil Jakub Bošek prvním místem svou formu a postoupil do národní kvalifikace. Jeho mladší spolubojovníci v kategorii beginner posbírali hned 22 medailí, po šesti zlatých a stříbrných a deset bronzových. Mimo Jana Veselého, Robina Cengra, bratrů Fedorčákových a Jiřího Urbana bodovala také zástupkyně dívčích nadějí Zuzana Mohauptová.

Říjen byl pro Shobu Academy bohatý na medaile

16.11.2021 15:12 | Ostatní sporty

Říjen byl doslova nabitý řadou sportovních událostí, ve kterých své umění v karate předvedli i reprezentanti českolipské Shobu Academy. Vše odstartovalo 9. 10. Národním pohárem v Hradci Králové, kde se představil Šimon Branda. V konkurenci dalších 14 borců se postupně probojoval v hlavní kategorii kata muži až do boje o medaile. Stejně jako na jaře to nakonec skončilo bronzem a kvalifikací na prosincové Mistrovství České republiky.

Shobu Academy přivezla z Libereckého poháru talentů 25 medailí

12.10.2021 09:50 | Ostatní sporty

V neděli 26. 9. 2021 proběhlo první kolo Libereckého poháru talentů, na které klub Shobu Academy vyslalo 9 bojovníků. Ti v soutěži koncipované pro mladé karatisty z celého Libereckého kraje bojovali ve čtyřech věkových kategorií a 5 disciplínách.

Poznávejte zvířátka na Hubertově stezce

16.8.2021 13:04 | Ostatní sporty

Čím se živí lední medvěd a kde spí mořská želva? Odpověď na tyto, ale i další záludné otázky, se dozví všechny děti, které se od devátého srpna vydají na výlet po Hubertově stezce v České Lípě. Karatistická organizace Shobu Academy si pro všechny zvědavce připravila poznávací Stezku se zvířátky, která je skvělým způsobem, jak si během příjemné odpolední procházky protáhnout nohy a také se s dětmi něčemu novému přiučit.