Anketa i-n: Nejlepší porevoluční starosta/starostka České Lípy

Verze pro tisk |

Stále cítím potřebu i-noviny více zatraktivnit. Svého času byly velice populární různé ankety a žebříčky.

Bohužel, aplikace, která umožňovala ankety přímo vkládat do článků, a přitom byly stále vidět výsledky, skončila. Zkouším aplikaci jinou, která sice neumožňuje tolik výsledky falšovat, ale po odeslání nejsou vidět. Nastavil jsem tedy možnost odpovídat po jeden měsíc, maximálně pro sto respondentů. Po měsíci anebo po stovce vašich odpovědí v samostatném článku zveřejním váš verdikt.

Hned pro první anketu jsem vám naložil výživné téma k zamyšlení: Kdo byla nejlepší starostka nebo byl nejlepší starosta České Lípy po roce 1989? Byl to dějepisec Zdeněk Pokorný, který zachraňoval vodní hrad, nebo to byl patriot České Lípy Petr Skokan? Která ze starostek je čtenáři vnímána nejlépe? Jitka Volfová se svým Babišovským PR, sociálně demokratická Romana Žatecká nebo úřednice Hana Moudrá, která, jak mohla, tak Lípu opustila? A co Jiří Pazourek nebo další sociální demokrat Jaromír Štrumfa? Nezapomněli jste na ně?

Klidně se v diskusi zde anebo na sociálních sítích podělte o své názory.

Nahoru

Komentáře

Re: Anketa i-n: Nejlepší porevoluční starosta/starostka a Danys

Jistě nejlepší je Volfová. Má na to PR Babiše.
Včera zveřejnil P. Danys děkovný dopis A. Babiše za jeho odznáčky Superklubu ANO s heslem Jeden za všechny všichni za jednoho! Šmejdi neprojdou!
Doporučil mu zároveň spolupráci s J. Volfovou. Tak jsem zvědav na spolupráci politického matadora s českolipskou starostkou. Bude na kandidátce do Parlamentu? Opět jede na plné pecky! Možná nám pan Bárta připraví rozhovor na toto tema, zvláště když Babiš doporučuje koordinovanou spolupráci. Jinak odznáčku je dle P. Danyse dost

SUPER KLUB ANO 2021 JEDE NA PLNÉ PECKY ! placky SMS 602 284 658

Nahoru

Re: Anketa i-n: Nejlepší porevoluční starosta/starostka ...

To teď bude špíny, co se nahází na Piráty. V Lípě to zřejmě nebude takový problém. Kdo je zde jejich jednička?

Nahoru