Podcast i-novin 8 - Volební s Petrem Jeníkem

Verze pro tisk |

Na facebook jsem dal výzvu všem kandidujícím z Českolipska, ať už do Senátu nebo krajského zastupitelstva, že se mohou ozvat a natočíme spolu malý politický podcast u mě doma. První se ozval Petr Jeník (Piráti). 

Řešili jsme rozdíl mezi tupou a ostrou fází volební kampaně nebo to, kolik kampaň stojí. Kdo senátní volby vyhraje a kdo Piráty volí? Čím se Petr Jeník liší od ostatních kandidátů? Je ještě neřízenou střelou?

Text mé facebookové výzvy: "Malý sociální experiment. Není v lidských silách udělat rozhovory se všemi politiky, kteří nyní někam kandidují. Řada z Vás si mě na radu PR poradců dala do přátel, někteří jste reálnými přáteli už dlouho, dokonce už od dětství. Pokud kandidujete a chtěli byste se mnou natočit jednoduchý podcast do i-novin, najdeme vhodný termín a jste ochotní přijít do mého bydliště v centru města, tak se mi ozvěte. Bez cenzury, bez hraní si na veřejnoprávnost, prostě přátelský rozhovor, který se objeví v i-novinách, na Spotify a více než deseti dalších platformách."

Můžete nás poslouchat on-line, anebo si nás stáhnout a poslouchat off-line třeba v autě. 

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete využít tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. 

Nejrychleji se nové díly objevují na mateřské platformě Anchor.

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující:

Nahoru