Českolipské gymnázium pro uchazeče online

Verze pro tisk |

Gymnázium v České Lípě jako každoročně v tomto období připravuje pro uchazeče o čtyřletý i osmiletý studijní obor informace a aktivity k přijímacímu řízení.

V úterý 9. února od 12 do 17 hodin se uskuteční online varianta dne otevřených dveří. Stačí navštívit webové stránky školy www.gymcl.cz a přihlásit se ke spojení přes webové rozhraní, klást dotazy ředitelce či jejímu zástupci, poradit se ohledně přijímacího řízení…

Připraveny jsou i další užitečné materiály k přípravě na přijímací zkoušky a k přihlašování ke studiu (zde - https://gymcl.cz/2020/04/28/prijimaci-zkousky/).

I z domova se tedy mohou žáci z 9. a 5. tříd, kteří přemýšlejí o studiu na českolipském gymnáziu, na přijímací řízení připravovat bez většího stresu a nejistoty.

Pokud však někomu nebude vyhovovat termín přímého spojení 9. února, je samozřejmě též možné individuálně oslovit ředitelku školy a jejího zástupce prostřednictvím e-mailu či telefonu. A pro ty, kteří se chtěli do budovy českolipského gymnázia osobně podívat, je připraveno alespoň video s virtuální prohlídkou a ukázkami z některých aktivit žáků a učitelů. Podívat se na něj můžete zde:

 

 

Mgr. Helena Paszeková, ředitelka školy

Nahoru