Den zvířat – „Zvířata žijící kolem nás“

Verze pro tisk |

Čtvrtek 4. 10. 2017 od 9.00 – 15.00 hodin

Patnáctý ročník již tradiční akce Dne zvířat ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě, která je pořádána pro děti z mateřských, základních a středních škol a také pro rodiny s dětmi, je letos nazvána „Zvířata žijící kolem nás“. Pestrý celodenní program bude připraven opět za finanční podpory Libereckého kraje a Městských lesů České Lípa spol. s r. o., v areálu bývalého augustiniánského kláštera a přilehlé zahradě.

Zde návštěvníci akce najdou výuková i sportovní stanoviště a tvůrčí dílny zaměřené na dané na téma, připravené společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě a pracovišť CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, CHKO Lužické hory, CHKO České středohoří, NP České Švýcarsko, CHKO Labské pískovce a Geoparku Ralsko. Bezplatně budou zpřístupněny i veškeré expozice muzea a právě probíhající výstavy.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!
Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní lektorky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Odkaz pro přihlašování ZDE.

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě za finančního přispění Libereckého kraje a Městských lesů České Lípa spol. s r. o

 

alt
Nahoru