KARATE SPORT RELAX má za sebou úžasné soustředění

Verze pro tisk |

Letní soustředění klubu SPORT RELAX se opět konalo v krásném prostředí, které nabízí areál Bajtlich (Chřibská). Předposlední týden než začnou školní povinnosti se náš tým v počtu 57 osob popral s náročnou přípravou.

Již od neděle se vše rozjelo v plném proudu, jelikož přijeli moji přátelé a naši milí hosté Iva Keslová (bývalá reprezentační trenérka) a vynikající seniorský reprezentant ČR Lukáš Janda.

V dalších dnech jsme prokázali, že jsme na dobré cestě i když máme v některých disciplínách velké rezervy. Na soustředění proběhla všestranná příprava, na kterou dohlíželi instruktorka 1. třídy Karin Znamenáčková, která sledovala kvalitu pohybu při posilování. Velmi důležité k dalšímu růstu a pochopení náročnějších cviků. Karin vedla i akční aerobik, kam zapojila kopy, údery posilování a taneční kreace.

Ověření fyzické kondice bylo při Železném muži a Železné ženě (běh, kliky, shyby, plavání). Další náročný den byl věnován disciplíně Spartan klubu, kde jsme si sáhli na dno sil. Všichni to zvládli i ti nejmenší.

Na soustředění nechyběl ani 15 km výlet na Studeneckou rozhlednu, vynikající kulturní zážitek Sota (bicí, zpěv), Matěje (kytara, zpěv), Klárka a Anička zpěv, diskotéka oheň a další...

Děkujeme všem za krásně prožitý týden radosti, pohody a makačky. Byl to opravdu skvělý týden a děkujeme za to, že jsme vás mohli poznat trochu jinak. Celý organizační tým byl spokojený s výkony a vše probíhalo v přátelském duchu.

Chcete být také součástí týmu? NÁBOR DO KARATE KLUBU SPORT RELAX 5. 9. , 9. 9. a 11. 9. od 17.00 ve staré sportovní hale Č. Lípa. Tel.: 607 525 995
www.karate-znamenacek.cz 

alt
Nahoru